Вхід

Наші проекти та форуми

Новини та оголошення

Хто на сайті

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Всього відвідувань

1098690
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
734
670
2131
978843
27737
32396
1098690

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-06-26 20:05:53

Історія становлення часопису "Директор школи, ліцею, гімназії"

     Всеукраїнський науково-практичний журнал "Директор школи, ліцею, гімназії" -  український журнал для керівників шкіл, ліцеїв, гімназій, працівників управлінь освіти, науковців,  методичних і педагогічних працівників закладів освіти.

     Офіційний журнал МОН і АПН України. Фахове видання ВАКу з психологічних та педагогічних наук. Основою концепції журналу є об'єднання зусиль високої науки та практики і досвіду середньої освіти щодо вирішення гострих проблем сучасної школи на перетині двох управлінських площин – державної та регіональної.

     Має на меті сприяти формуванню єдиного інформаційного освітянського простору у регіонах та країни в цілому щодо творення сучасної української школи та управління нею, бо усвідомлює залежність - краще працює школа, краще живе вся країна.

     Щоб виконати це завдання журнал систематично доносить необхідну різнобічну інформацію до керівників середніх закладів освіти, щорічно організовує і проводить разом з вченими АПН і керівниками МОН України круглі столи  в рамках міжнародних виставок – "Сучасна освіта в Україні" та "Інноваційні технології навчання". Ця робота журналу високо оцінена МОН і АПН України – його нагороджено численними дипломами "…за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти", "…за розробку і упровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій", а головного редактора журналу – Почесними дипломами (щорічно: з 2001 р. – по 2006 рік), Подякою у 2006 році Міністра освіти і науки і Президента АПН України "…за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України" та Почесною грамотою МОН та АПН України "… за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні процесу навчання і виховання молоді".

     З 2001 року – партнер виставкової компанії “Карше“, а з 2009 року – партнер і ”Виставкового світу”.