Анонси

Поточний номер

№ 5 (2018)
Опубліковано: 2018-12-01

Статті

Переглянути всі випуски

Наш журнал
Офіційний журнал МОН і АПН України, є фаховим виданням ВАКу з психологічних та педагогічних наук (22.11.2009 р. – 10 років з моменту офіційної реєстрації видання, а 15.03.2010 р. – 10 років з моменту виходу журналу у світ).
Виговська Ольга Іванівна, ініціатор та автор концепції журналу, головний і науковий редактор, кандидат педагогічних наук, доцент.
Виговський Олексій Сергійович, художній редактор журналу, автор дизайну.
Редакційна Рада журналу: до її складу входять академіки АПН України (21) та вчені й освітянські керівники з усієї управлінської вертикалі – від школи до МОН України (таких - 25).
Кремень Василь Григорович, голова редакційної Ради журналу, президент АПН України.
З 2001 р. журнал «Директор школи, ліцею, гімназії» є щорічним дипломантом міжнародних виставок МОН і АПН. У 2008 р. його нагороджено бронзовою медаллю.
Щорічно наше видання готує понад 60 др.арк. корисної інформації для вчителів, вчених, освітянських керівників та інтелектуальної еліти нації.
За 10 років виходу у світ - це біля 600 др.арк. Серед неї половина - це нова актуальна інформація, яку створено редакційним колективом разом з вченими АПН й управлінцями-практиками.
На кожному кроці реалізується головна ідея журналу, яку ми взяли собі за мету: наука – школі. На сторінках журналу ми наочно демонструємо як наука працює в школах і чим реально їм допомагає. Наші читачі мають чудову нагоду “з перших рук” отримувати ідеї найпрактичнішої теорії й відразу впроваджувати їх у школи, якими вони керують.
Наш журнал – це творчий майданчик кристалізації вітчизняного управлінського досвіду, епіцентр акумуляції працюючих ідей щодо розвитку української школи. Тож він і має на меті з'єднати між собою науку, як продуктивну силу, з педагогічною й управлінською практикою.
Наш журнал – ініціатор та організатор щорічних міжнародних форумів освітянських керівників, чим реально сприяє формуванню ефективного механізму суспільно-державної підтримки української школи, а отже й її утвердженню на загальнодержавному та світовому рівнях.