ВИХОВНА СИСТЕМА КЛАСУ «ДЖЕРЕЛА ДУХОВНИХ СКАРБНИЦЬ НАРОДУ» – СКЛАДОВА ЧАСТИНА МОДЕЛІ ВИХОВНОЇ СИСТЕМИ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ШКОЛА РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ НА ЗАСАДАХ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ»

  • Олена Оренчук
Ключові слова: система виховання та навчання, ідеї народної філософії, українська етнопедагогіка, народознавство, основи християнської моралі, наукова педагогіка.

Анотація

Наша Україна – молода держава, яка перебуває на шляху радикальних політичних, соціальних та економічних перетворень, обравши шлях переходу від тоталітарних ідеологій до свободи й демократії, національного відродження, цивілізованої, соціально зорієнтованої економіки, побудови нового громадянського суспільства. Суверенній Україні потрібні громадяни, які мають глибоко усвідомлену життєву позицію.
Сьогодні важливо відтворити в українському суспільстві почуття істинного патріотизму як духовно-моральної та соціальної цінності, сформувати в молоді активну громадянську позицію, яку вона зможе проявити в усіх ви дах діяльності, перш за все, пов’язаних із захистом інтересів своєї родини, рідного краю, народу та Батьківщини, реалізації особистого потенціалу на благо української держави.

Опубліковано
2019-08-09
Номер
Розділ
Статті