В. О. СУХОМЛИНСЬКИЙ ЗІ МНОЮ

  • Василина Хайруліна
Ключові слова: Український колеж імені Василя Сухомлинського, інноваційні здобутки, нове осмислення творчої спадщини В. О. Сухомлинського, директор-новатор.

Анотація

У статті висвітлено досвід 30-літнього перебування автора на посаді директора Українського колежу імені Василя Сухомлинського. Стаття присвячена 100-літньому ювілею В. О. Сухомлинського, тож і представляє інноваційні здобутки педагогічного колективу колежу, діяльність якого визначали концепти «педагогіки добра», «педагогіки серця», «сродної праці», рідномовної освіти, кращих християнських цінностей, дитиноцентризму.
Автор у численних рефлексивних відступах звертається до славнозвісного вченого, педагога В. О. Сухомлинського та уявляє, щоб він сказав, якби розв’язав ту чи іншу проблему, перечитує кожного разу його праці, шукає в них відповіді, але часто знаходить сама. Стаття буде цікавою і корисною вчителям-практикам, молодим педагогам, директорам закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, науковцям, освітянам, усім причетним до питань духовності виховання в становленні особистості.

Опубліковано
2019-08-14
Номер
Розділ
Статті

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають