Про наших працівників редакції та адміністраторів сайту

  • Про все, що є на сайті, так само і в журналі, пишу для Вас я, Ольга Іванівна Виговська, головний редактор Всеукраїнського науково-практичного журналу "Директор школи, ліцею, гімназії" та одночасно і видавець журналу (за рішенням засновників журналу його видавцем призначено Всеукраїнський центр ім. М. Пирогова, а я є його директором).
  • Те, що наш сайт з 2020 року має англомовний інтерфейс, завдячуємо

 директору Заліщицької державної гімназії Тернопільської області Олександрі Дмитрівні Войчишин, одній з авторів-героїв Всеукраїнського проекту "Педагоги-новатори в Україні". Вона – вчитель  англійської  мови, вчитель-методист,  переможець програми Майкрософт «Вчитель-новатор», тренер,  вчитель-експерт програми Майкрософт в освіті, сертифікований вчитель-новатор Майкрософт, ітвіннер, співорганізатор  всеукраїнської  літньої школи для вчителів англійської мови та НУШ Форуму.

Так само завдячуємо і вчителю англійської мови Заліщицької державної гімназії – Марії Савчинській,  яка до того ж і старший вчитель, перекладач НУШ Форуму, переможець обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2016», сертифікований вчитель-новатор Майкрософт. Саме Марія перекладає всю інформацію, яка може зацікавити та стати в нагоді англомовним гостям сайту.

  • Художньо оформлює як матеріали сайту, так і сам журнал Олексій Сергійович Виговський, автор дизайну журналу, його художній редактор.
  • Бібліографічне редагування, зокрема підготовку всіх метаданих авторських статей,  забезпечує Ольга Віталіївна Углова, яка одночасно  завідує відділом бібліографічної та довідково-інформаційної роботи Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.
  • Вся передвидавнича підготовка журналу здійснюється верстальником Дмитром Олександровичем Мироненком,  різноманітно обдарованою  людиною, та відповідальним редактором - Тетяною Іванівною Годецькою,  які професійно й забезпечують видавничий процес журналу, наслідком чого стає вихід останнього у світ!

Результатом роботи зазначеного колективу професіоналів інформаційної, науково-освітянської й управлінської  сфер, а також видавничої справи стає багатющий науково-практичний контент, який може стати підгрунтям для побудови будь-якої сучасної школи глобалізованого світу.

Останнє відбудеться за однієї умови: цей контент має прислужитися саме Вам, освітянським управлінцям, бо саме Ви й побудуєте таку ШКОЛУ!

А цьому й здатен допомогти сайт такого журналу, бо він створює можливість реального доступу до цього багатого контенту всім охочим, усім шукачам інноваційних  засобів, інструментів, технологій.

  • Адміністратори нашого сайту  саме цим і опікуються: дбають  про його наповнення  й про зручність користування ним. Тож і завдячуємо за цю значущу роботу  Франчуку Василю Михайловичу, професору кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова,  кандидату педагогічних наук, доценту та ще й докторанту факультету інформатики,  а також Галицькому Олександру Вадимовичу, викладачу університету та аспіранту факультету інформатики, тож майбутньому кандидату наук.  

Робота над сайтом, його контентом НІКОЛИ не ЗАВЕРШУЄТЬСЯ! Це постійний процес, де і коли ми дбаємо про якісний контент журналу і сайту, тож і намагатимемося його вдосконалювати. Ми можемо робити це спільно! Тож і запрошуємо Вас, колеги, до співтворчості на користь і заради української ШКОЛИ!